Online Whatsapp

Doktorlarımız

Uzm. Dt. Gözde ÖZKÖYLÜ

Protez Uzmanı

Uzm. Dt. Gözde ÖZKÖYLÜ


Kişisel Bilgiler

Dr.Gözde Özköylü Mesleğinden arta kalan zamanlarda seyahat,yüzme ve resim ile ilgilenmektedir.


Eğitim Bilgileri

1990 yılında Aydın’da doğmuştur. Sakarya Sabiha Hanım ve Malatya Gazi İlkögretim okulunu bitirdikten sonra Diyarbakır İMKB Anadolu Öğretmen Lisesinde üniversite öncesi eğitimini tamamlamıştır.

2009 yılında lisans eğitimine başladığı Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2015 yılında mezun olmuş ve 2016 yılında Protetik Diş Tedavisi (Protez) Ana Bilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak akademik hayata adım atmıştır. 2020 yılında Obstrüktif Uyku Apnesi Sendromunun ağız içi apareylerle tedavisinin değerlendirildiği klinik teziyle Protetik Diş Tedavisi dalında uzmanlığını almıştır.

Aynı yılın Eylül ayından itibaren Antera Diş Kliniği bünyesinde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

Özellikle butik (kişiye özel)ve estetik diş hekimliği alanlarında çalışmalarını yürüten Dr. Gözde Özköylü ,dijital gülüş tasarımı,porselen lamina tedavisi,implant üzeri protezler,zirkonyum ve pembe estetik uygulamaları alanında da çalışmaktadır. Uluslararası İmplantoloji Vakfı ,Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği ve Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneğinin üyesi olup yurt içi ve yurt dışında bir çok sözlü ve yazılı bildirileri bulunmaktadır.